ISDE subsidie zonneboiler

Laat de overheid een stukje meebetalen!

Er zijn aanzienlijke subsidies beschikbaar voor zonneboilers. De belangrijkste voor eindgebruikers is de ISDE. De ISDE (Investeringssubsidie Duurzame Energie) wordt verleend door de RVO (Rijksdienst voor Ondernemend Nederland) en is beschikbaar voor particuliere en zakelijke gebruikers. De komende jaren gaat de Nederlandse overheid door met het verlenen van subsidies uit de pot van de ISDE, sowieso tot 2025. Neem voor meer informatie contact met ons op. Kijk voor lokaal beschikbare subsidies op de website van EnergieSubsidiewijzer.

Regels ISDE particulier

  • De zonneboiler is aangeschaft in de afgelopen 12 maanden. Met aanschafdatum wordt de datum bedoeld van het sluiten van de koopovereenkomst. Niet de datum van betaling!
  • De zonneboiler-set moet voor de aanvraag al betaald en geïnstalleerd zijn.
  • U heeft de subsidieaanvraag binnen 12 maanden na installatie ingediend.
  • Het moet een nieuwe aanschaf zijn en u dient in het bezit te zijn van een aankoopbewijs en een betaalbewijs. Het dient uw eigendom te zijn
  • De zonneboiler dient in Nederland geïnstalleerd te zijn.
  • De zonneboiler mag niet verwijderd worden binnen een jaar na datum van de beslissing over de subsidie.
  • De zonneboiler komt niet in aanmerking voor subsidie als deze nodig is om aan de wettelijke EPC-eis te voldoen. Lees meer op de website van de RVO.
  • Uw subsidieaanvraag valt onder de voorwaarden die gelden op het moment dat u uw subsidieaanvraag indient.
  • De zonneboiler moet geïnstalleerd zijn door een bouwinstallatiebedrijf.

Geen zin in gedoe? Laat ons uw de aanvraag indienen bij de RVO.

Heeft uw een zonneboiler gekocht bij Energie Winkel of Zonneboiler Zelfbouw? Dan kunnen wij voor u de aanvraag voor de ISDE verzorgen. Kosten hiervoor bedragen €138,- incl. BTW. Neem contact met ons op en het wordt snel geregeld!

Door het gebruiken van onze website, ga je akkoord met het gebruik van cookies om onze website te verbeteren. Dit bericht verbergen Meer over cookies »